کد خبر : 3241
تاریخ انتشار : چهارشنبه 12 بهمن 1401 - 5:25

جایگزین‌های فراستی در برنامه سینمایی هفت مشخص شدند

جایگزین‌های فراستی در برنامه سینمایی هفت مشخص شدند

جانشینان مسعود فراستی در برنامه هفت معرفی قرار است در طول جشنواره بهروز افخمی را در این برنامه همراهی کنند. به گزارش سنترسینماپرس، بعد از کناره‌گیری رسمی مسعود فراستی از حضور در برنامه «هفت»، امیرقادری و میلاد دخانچی جایگزین او شدند تا در طول جشنواره همراه با بهروز افخمی به نقد و بررسی آثار به

جانشینان مسعود فراستی در برنامه هفت معرفی قرار است در طول جشنواره بهروز افخمی را در این برنامه همراهی کنند.

به گزارش سنترسینماپرس، بعد از کناره‌گیری رسمی مسعود فراستی از حضور در برنامه «هفت»، امیرقادری و میلاد دخانچی جایگزین او شدند تا در طول جشنواره همراه با بهروز افخمی به نقد و بررسی آثار به نمایش درآمده در جشنواره بپردازند.

میلاد دخانچی با اجرای برنامه «جیوه‌گی» به شهرت رسید، اما بعد از مدتی بهروز افخمی از او به عنوان منتقد در برنامه «نقد سینما» دعوت به عمل آورد و از آنجا تحت این عنوان به کار خود ادامه داد. امیر قادری هم از منتقدان باسابقه سینمای ایران است که در حال حاضر مدیریت سایت «کافه سینما» را برعهده دارد. او همچنین به عنوان منتقد با مجلات «فیلم» و «دنیای تصویر» نیز همکاری داشته و سابقه حضور در برنامه‌های مختلف سینمایی را هم دارد.

برنامه «هفت» که پیش از این در شبکه سه تهیه و تولید می‌شد، پس از مدتی وقفه با انتقال به شبکه نمایش قرار است از شامگاه چهارشنبه دوازدهم بهمن ماه کار خود را از سر بگیرد. این برنامه با اجرای بهروز افخمی در طول ایام جشنواره هر شب ساعت ۲۳ روی آنتن می‌رود.

مسعود فراستی پیش از شروع جشنواره فیلم فجر در پیامی ویدیویی اعلام کرد که دیگر قصد حضور در تلویزیون و برنامه هفت را ندارد.