کد خبر : 1411
تاریخ انتشار : یکشنبه 17 مرداد 1400 - 17:09

آثار انتظامی و مرادی مجوز گرفتند/ صدور مجوز برای ۱۷۵ تک آهنگ

آثار انتظامی و مرادی مجوز گرفتند/ صدور مجوز برای ۱۷۵ تک آهنگ

دفتر موسیقی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی آمار تعداد مجوزهای صادره در حوزه تک آهنگ و آلبوم در هفته اول مرداد را اعلام کرد. به گزارش سنترسینماپرس به نقل از روابط عمومی دفتر موسیقی وزارت ارشاد، مجوز ۱۹۷ تک آهنگ و ۲۳ آلبوم در دو هفته اول مرداد ماه صادر شد. در ۲ هفته گذشته آلبوم

دفتر موسیقی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی آمار تعداد مجوزهای صادره در حوزه تک آهنگ و آلبوم در هفته اول مرداد را اعلام کرد.

به گزارش سنترسینماپرس به نقل از روابط عمومی دفتر موسیقی وزارت ارشاد، مجوز ۱۹۷ تک آهنگ و ۲۳ آلبوم در دو هفته اول مرداد ماه صادر شد.

در ۲ هفته گذشته آلبوم «پنج دونوازی برای کمانچه» به آهنگسازی زاگرس منهوبی و نوازندگی نگار خارکن با الهام از موسیقی فولکلوریک، آلبوم «شاید هرگز تو را نبینم» به آهنگسازی صبا علیزاده و خوانندگی آندریاس الکساندر، آلبوم «مُلکِ مُلک» به آهنگسازی مرحوم اسدالله ملک و تنظیم بهنام خدارحمی، آلبوم «ساتاشدیم» به آهنگسازی امین کوهی مربوط به فرهنگ موسیقی قشقایی است، آلبوم «نسیم نوروز» به آهنگسازی صادق چراغی و خوانندگی اشکان کمانگری و تهیه‌کنندگی بنیاد رودکی با اشعاری از ملک الشعرای بهار و سایر شاعران قدیمی، آلبوم «ماه نخشب» به آهنگسازی و نوازندگی مصباح قمصری و بداهه‌نوازی نی شاهو عندلیبی مجوز خود را از دفتر موسیقی وزارت ارشاد دریافت کردند.

آلبوم‌های «آرزوهای بزرگ» و «حمله به اچ ۳» به آهنگسازی مجید انتظامی، آلبوم «بانگ یه یان (سرود سپید)» به خوانندگی و آهنگسازی علی‌اکبر مرادی و مجموعه آلبوم‌های «جاودانه‌های موسیقی مازندران» به خوانندگی اصغر کتول شامل ملودی‌های موسیقی نواحی و فولک دهه‌های ۵۰ و ۶۰ مازندران هم از جمله آثاری بودند که در این ۲ هفته مجوز انتشار گرفتند.