کد خبر : 1841
تاریخ انتشار : چهارشنبه 14 مهر 1400 - 12:02

آثار بخش بین الملل جشنواره کودک مشخص شد/ حضور ۵ فیلم ایرانی

آثار بخش بین الملل جشنواره کودک مشخص شد/ حضور ۵ فیلم ایرانی

فهرست آثار حاضر در بخش بین‌الملل جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان معرفی شد. به گزارش سنترسینماپرس به نقل از ستاد اطلاع‌رسانی جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان، فهرست آثار حاضر در بخش مسابقه بین‌الملل سی‌ و چهارمین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان اعلام شد. فهرست ۲۴ فیلم در سه بخش بلند داستانی، کوتاه داستانی

آثار بخش بین الملل جشنواره کودک مشخص شد/ حضور ۵ فیلم ایرانی

فهرست آثار حاضر در بخش بین‌الملل جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان معرفی شد.

به گزارش سنترسینماپرس به نقل از ستاد اطلاع‌رسانی جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان، فهرست آثار حاضر در بخش مسابقه بین‌الملل سی‌ و چهارمین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان اعلام شد.

فهرست ۲۴ فیلم در سه بخش بلند داستانی، کوتاه داستانی و پویانمایی کوتاه این دوره جشنواره به شرح زیر است:

* بخش آثار بلند داستانی:

۱- «پدرم، ابرقهرمان» از هند، ۲- «لوسیا» از اسپانیا، ۳- «دوران کودکی چیک» از روسیه، ۴- «قصه یخ» از روسیه، ۵- «سوومی» از هند، ۶- «۱۹۸۲» از لبنان، نروژ و قطر، ۷- «حافظ برادر» از ترکیه، ۸- «پدربزرگ من یک فضایی است» از کرواسی، لوکزامبورک، نروژ، جمهوری چک، اسلوونی، اسلوواکی و بوسنی و هرزگوین، ۹- «مارتین و جنگل سحرآمیز» از جمهوری چک، اسلوواکی و آلمان، ۱۰- «پسران دریا» از ایران و ۱۱- «یدو» از ایران.

* بخش آثار کوتاه داستانی و پویانمایی کوتاه:

۱- «آبنات» از آلمان، ۲- «این جنگ نیست» از روسیه، ۳- «ستاره دنباله‌دار» از روسیه، ۴- «جعبه سیاه» از ترکیه، ۵- «سکوت رودخانه» از پرو، ۶- «سیاه و سفید» از سوییس، ۷- «توبی و توربوباس» از آلمان، ۸- «لورنزو و آینه» از ایتالیا، ۹- «شکارچی هیولا» از ایسلند و لهستان، ۱۰- «مادربزرگم ماتیلده» از مکزیک، ۱۱- «تی‌یره» از ایران، ۱۲- «برای بار دوم» از ایران و ۱۳- «آی‌دی» از ایران.

سی و چهارمین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان، به دبیری علیرضا تابش از ۱۶ تا ۲۱ مهر ۱۴۰۰ (۸ تا ۱۳ اکتبر ۲۰۲۱) با شعار «سینما، سرزمین خیال» برگزار خواهد شد.