کد خبر : 267
تاریخ انتشار : یکشنبه 9 آذر 1399 - 6:42

اخراج زیباترین بازیگر زن از سینما

اخراج زیباترین بازیگر زن از سینما

سنتر سینما پرس : طرفداران جانی دپ با تشکیل یک دادخواست بزرگ، شامل ۱.۵ میلیون امضا کننده تا کنون، خواستار اخراج امبر هرد، بازیگر نقش مرا از دنباله فیلم Aquaman شدند. امبر هرد، بازیگر نقش “مرا” معشوقه شخصیت آکوامن در مجموعه فیلم‌های دنیای سینمایی DC بعد از اینکه جانی دپ همسر سابق او در پرونده

سنتر سینما پرس : طرفداران جانی دپ با تشکیل یک دادخواست بزرگ، شامل ۱.۵ میلیون امضا کننده تا کنون، خواستار اخراج امبر هرد، بازیگر نقش مرا از دنباله فیلم Aquaman شدند.

امبر هرد، بازیگر نقش “مرا” معشوقه شخصیت آکوامن در مجموعه فیلم‌های دنیای سینمایی DC بعد از اینکه جانی دپ همسر سابق او در پرونده اتهام خود در دادگاه با شکست روبه‌رو شد، مورد هجمه طرفداران قرار گرفته است.

کمپینی که در همین راستا تشکیل شده، خواستار اخراج هرد از این فیلم شده است. طرفداران در این دادخواست ادعا کردند که هرد از زمان جدایی این زوج در سال ۲۰۱۷ «به‌صورت سیستماتیک موجب نابودی جایگاه جانی دپ در هالیوود شده است.»

صفحه آنلاین این دادخواست، امبر هرد را به دروغگویی و تخریب جایگاه دپ با «مقصر نشان دادن او در قضیه آزار و اذیت» متهم کرده است. هدف این کمپین دستیابی به ۳ میلیون امضا از طرف حمایت کنندگان است که تاکنون به ۱.۵ میلیون از این تعداد دست پیدا کرده است.

امبر هرد مدت‌ها است که ستاره فیلم‌های دزدان دریایی کارائیب را به خشونت خانگی متهم کرده است. چیزی که توسط خود جانی دپ به‌طور کلی انکار شده است. جانی دپ بعد از شکایت از شرکت News Group Newspapers ناشر نشریه The Sun و دن ووتن ویراستار ارشد این انتشارات، به‌دلیل توصیف این بازیگر با اصطلاح «شخصی که همسر خود را کتک می‌زند»، ماه گذشته در این پرونده شکست خورد. یک قاضی انگلیسی اعلام کرده که این ادعا «کاملاً درست» بوده است.