کد خبر : 2521
تاریخ انتشار : دوشنبه 30 خرداد 1401 - 6:28

اکران فیلم ایرانی «قصیده گاو سفید» در سینماهای اسپانیا

اکران فیلم ایرانی «قصیده گاو سفید» در سینماهای اسپانیا

فیلم ایرانی «قصیده گاو سفید»، در ۴۰ سینمای اسپانیا اکران سراسری خواهد شد. به گزارش سنترسینماپرس فیلم سینمایی «قصیده گاو سفید» به کارگردانی بهتاش صناعی‌ها و مریم مقدم و تهیه‌کنندگی غلامرضا موسوی، از دهم ژوئن برابر با ۲۰ خرداد، اکران سراسری خود را در سینماهای اسپانیا آغاز کرده است. شرکت سرستی فیلم (SURSTEY FILM) پخش

فیلم ایرانی «قصیده گاو سفید»، در ۴۰ سینمای اسپانیا اکران سراسری خواهد شد.

به گزارش سنترسینماپرس فیلم سینمایی «قصیده گاو سفید» به کارگردانی بهتاش صناعی‌ها و مریم مقدم و تهیه‌کنندگی غلامرضا موسوی، از دهم ژوئن برابر با ۲۰ خرداد، اکران سراسری خود را در سینماهای اسپانیا آغاز کرده است.

شرکت سرستی فیلم (SURSTEY FILM) پخش سراسری «قصیده گاو سفید» را در کشور اسپانیا به عهده دارد و هم‌زمان اکران این فیلم را در ۴۰ سینمای اسپانیا آغاز کرده است.

کشورهایی چون چین، دانمارک، برزیل، فنلاند، نروژ، ترکیه و بسیاری کشورهای دیگر اروپایی، آسیایی و آمریکای جنوبی نیز به تدریج میزبان این فیلم در سینماهای‌شان خواهند بود و تا به این لحظه بیش از ۳۰ کشور جهان قرارداد اکران سراسری فیلم را با پخش‌کننده فرانسوی به امضا رسانده‌اند.

نخستین نمایش جهانی فیلم «قصیده گاو سفید» در بخش مسابقه اصلی جشنواره برلین بود و این فیلم موفق به دریافت جایزه تماشاگران از این جشنواره شد.