کد خبر : 924
تاریخ انتشار : سه شنبه 12 اسفند 1399 - 17:42

اکران ویژه خبرنگاران «قصیده گاو سفید» در جشنواره برلین

اکران ویژه خبرنگاران «قصیده گاو سفید» در جشنواره برلین

همزمان با شروع جشنواره جهانی فیلم برلین، از پوستر بین‌الملل فیلم «قصیده گاو سفید» رونمایی شد و این فیلم ۱۴ اسفند برای خبرنگاران و منتقدان به نمایش درمی‌آید. به گزارش سنترسینماپرس به نقل از روابط عمومی پروژه، همزمان با شروع هفتاد و یکمین جشنواره جهانی فیلم برلین، از پوستر بین‌الملل فیلم «قصیده گاو سفید» رونمایی

اکران ویژه خبرنگاران «قصیده گاو سفید» در جشنواره برلین

همزمان با شروع جشنواره جهانی فیلم برلین، از پوستر بین‌الملل فیلم «قصیده گاو سفید» رونمایی شد و این فیلم ۱۴ اسفند برای خبرنگاران و منتقدان به نمایش درمی‌آید.

به گزارش سنترسینماپرس به نقل از روابط عمومی پروژه، همزمان با شروع هفتاد و یکمین جشنواره جهانی فیلم برلین، از پوستر بین‌الملل فیلم «قصیده گاو سفید» رونمایی شد.

فیلم «قصیده گاو سفید» به کارگردانی بهتاش صناعی‌ها و تهیه کنندگی غلامرضا موسوی نماینده سینمای ایران در بخش مسابقه اصلی جشنواره معتبر برلین با چهارده فیلم از فیلمسازان برجسته سینمای جهان برای دریافت خرس‌های طلایی و نقره‌ای رقابت خواهد کرد.

بخش آنلاین جشنواره برلین از اول مارچ برابر با ۱۱ اسفند آغاز شده و تا جمعه ۵ مارچ برابر با ۱۵ اسفند ادامه خواهد داشت.

اولین نمایش جهانی «قصیده گاو سفید» برای منتقدان و خبرنگاران روز پنجشنبه ١۴ اسفند به صورت آنلاین خواهد بود.

جشنواره فیزیکی برلین با حضور عوامل فیلم‌ها در خرداد ماه برگزار خواهد شد.

مریم مقدم، علیرضا ثانی‌فر، آوین پورئوفی و پوریا رحیمی سام، لیلی فرهادپور، فرید قبادی، سوده ازقندی، امیر شریعت، ماهور احمدی، محمد حیدری، زهرا پرهون، ابراهیم گله دارزاده، سمیه برجی، مهدی پیله‌وری، ماندانا معزی پور، سمکو روشنی، ساچلی تاجبخش و آوین پوررئوفی در این فیلم به ایفای نقش پرداخته‌اند.