کد خبر : 726
تاریخ انتشار : سه شنبه 30 دی 1399 - 17:28

ایسفا نشست‌های جشنواره فیلم کوتاه تهران را برگزار می‌کند

ایسفا نشست‌های جشنواره فیلم کوتاه تهران را برگزار می‌کند

سلسله نشست‌های تخصصی معرفی و بررسی آثار راه یافته به بخش مسابقه سی و هفتمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران، با مدیریت و اجرای انجمن فیلم کوتاه ایران (ایسفا) برگزار می‌شود. به گزارش سنترسینماپرس به نقل از سایت تخصصی انجمن فیلم کوتاه ایران، سلسله نشست‌های تخصصی معرفی و بررسی آثار راه یافته به بخش مسابقه

ایسفا نشست‌های جشنواره فیلم کوتاه تهران را برگزار می‌کند

سلسله نشست‌های تخصصی معرفی و بررسی آثار راه یافته به بخش مسابقه سی و هفتمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران، با مدیریت و اجرای انجمن فیلم کوتاه ایران (ایسفا) برگزار می‌شود.

به گزارش سنترسینماپرس به نقل از سایت تخصصی انجمن فیلم کوتاه ایران، سلسله نشست‌های تخصصی معرفی و بررسی آثار راه یافته به بخش مسابقه سی و هفتمین جشنواره بین المللی فیلم کوتاه تهران، همچون سال‌های گذشته با مدیریت و اجرای انجمن فیلم کوتاه ایران (ایسفا) برگزار خواهد شد.

این نشست‌ها همزمان با برگزاری جشنواره از اول تا پنجم بهمن ماه، با حضور کارشناسان عضو ایسفا و منتقدان سینمای ایران برگزار می‌شوند و طبق زمان بندی که اعلام خواهد شد همه روزه در چند نوبت از طریق پلتفرم‌های اعلام شده توسط دبیرخانه جشنواره به شکل آنلاین پخش خواهند شد.

دبیر این نشست‌ها وحید حسینی نامی از اعضای ایسفا خواهد بود.