کد خبر : 658
تاریخ انتشار : دوشنبه 15 دی 1399 - 18:54

برنامه «رادیو فیلم» فیلم سینمایی «مرهم» به کارگردانی علیرضا داوودنژاد را پخش می کند

برنامه «رادیو فیلم» فیلم سینمایی «مرهم» به کارگردانی علیرضا داوودنژاد را پخش می کند

  سنترسینماپرس: برنامه «رادیو فیلم» جمعه این هفته فیلم سینمایی «مرهم» به کارگردانی علیرضا داوودنژاد را پخش می کند. به گزارش سنترسینماپرس، فیلم سینمایی «مرهم» به کارگردانی علیرضا داوودنژاد جمعه ۱۹ دی ماه از برنامه‌ «رادیو فیلم» رادیو نمایش پخش می‌شود. فیلم سینمایی «مرهم» که بازیگرانی چون رضا داوودنژاد، احترام‌السادات حبیبیان، طناز طباطبایی، کبری حسن‌زاده

 

فیلم سینمایی «مرهم»

سنترسینماپرس: برنامه «رادیو فیلم» جمعه این هفته فیلم سینمایی «مرهم» به کارگردانی علیرضا داوودنژاد را پخش می کند.

به گزارش سنترسینماپرس، فیلم سینمایی «مرهم» به کارگردانی علیرضا داوودنژاد جمعه ۱۹ دی ماه از برنامه‌ «رادیو فیلم» رادیو نمایش پخش می‌شود.

فیلم سینمایی «مرهم» که بازیگرانی چون رضا داوودنژاد، احترام‌السادات حبیبیان، طناز طباطبایی، کبری حسن‌زاده و … در آن ایفای نقش دارند داستان احترام، پیرزن متمولی است که خواهر بزرگتری به نام اشرف‌السادات دارد که ساکن تهران است و سال‌هاست با او قهر است و طبعاً بی‌خبر. یک روز اشرف‌السادات بدون اطلاع قبلی نزد احترام می‌آید. او در واقع به شمال آمده تا نوه‌اش مریم را که به شیشه معتاد است و از خانه فرار کرده، پیدا کند.

علیرضا داوود نژاد نویسندگی و کارگردانی این فیلم را برعهده داشته است.

این رادیو فیلم به تهیه‌کنندگی و سردبیری فرشاد آذرنیا، گویندگی و تنظیم رادیویی معصومه عزیزمحمدی و صدابرداری علی حاجی نوروزی روز جمعه نوزدهم دی ماه ساعت ۹ صبح از رادیو نمایش پخش می‌شود.