کد خبر : 1913
تاریخ انتشار : یکشنبه 2 آبان 1400 - 19:51

بهناز جعفری هم عروس شد + عکس

بهناز جعفری هم عروس شد + عکس

بهناز جعفری از بازیگران موفق و با استعداد سینمای ایران است که در این تصویر او را با لباس عروس در کنار مهران غفوریان در سریال نیسان آبی ملاحظه میکنید. سنترسینماپرس: بهناز جعفری متولد ۲۵ مرداد ۱۳۵۳ در تهران، بازیگر است.فارغ التحصیل لیسانس ادبیات نمایشی از دانشگاه آزاد می‌باشد که از تئاتر شروع کرد و

بهناز جعفری از بازیگران موفق و با استعداد سینمای ایران است که در این تصویر او را با لباس عروس در کنار مهران غفوریان در سریال نیسان آبی ملاحظه میکنید.

اخبار هنرمندان

سنترسینماپرس: بهناز جعفری متولد ۲۵ مرداد ۱۳۵۳ در تهران، بازیگر است.فارغ التحصیل لیسانس ادبیات نمایشی از دانشگاه آزاد می‌باشد که از تئاتر شروع کرد و با سینما جلوی دوربین رفت.

بهناز جعفری و ام اس

در اسفند سال ۹۳ متوجه علائم بیماری در سیستم اعصاب و گردنم شدم و تحت نظر دکتر مغز و اعصاب فهمیدم که مبتلا به بیماری ام اس شدم.
من هیچ گاردی در برابر ام اس نگرفتم، واکنش عجیب و غریبی نداشتم که بگویم‌ای داد،‌ای هوار، آن را پذیرفتم و برای درمان اقدام کردم.

البته مدتی شایعه شد سرطان دارم که همان ام اس بود.

 

دوره‌های بازیگری

کلاس‌های بازیگری را در مدرسه هنر و ادبیات کودک و نوجوانان زیر نظر رویا تیموریان، منصوره سپاه منصور و گلاب آدینه در دوران دبیرستان گذرانده است.

او سپس از سال ۷۲ وقتی ۱۹ ساله بود با تئاتر سلطان مار به کارگردانی گلاب آدینه فعالیت هنری اش را بصورت جدی از تئاتر آغاز شد.

اخبار هنرمندان