کد خبر : 1160
تاریخ انتشار : سه شنبه 11 خرداد 1400 - 14:57

تبریک خانه سینما به جشنواره جهانی فیلم فجر برای ثبت در «فیاپف»

تبریک خانه سینما به جشنواره جهانی فیلم فجر برای ثبت در «فیاپف»

خانه سینما ثبت جشنواره جهانی فیلم فجر در «فیاپف» را تبریک گفت. به گزارش سنترسینماپرس به نقل از روابط عمومی خانه سینما، طی پیامی خانه سینما ثبت جشنواره جهانی فیلم فجر در «فیاپف» را تبریک گفت. در متن این پیام آمده است: «ثبت در فیاپف، جشنواره جهانی فیلم فجر را وارد جریانی جدید کرد. جریانی

تبریک خانه سینما به جشنواره جهانی فیلم فجر برای ثبت در «فیاپف»

خانه سینما ثبت جشنواره جهانی فیلم فجر در «فیاپف» را تبریک گفت.

به گزارش سنترسینماپرس به نقل از روابط عمومی خانه سینما، طی پیامی خانه سینما ثبت جشنواره جهانی فیلم فجر در «فیاپف» را تبریک گفت.

در متن این پیام آمده است:

«ثبت در فیاپف، جشنواره جهانی فیلم فجر را وارد جریانی جدید کرد. جریانی که از بین هزاران جشنواره فیلم در جهان، فقط پانزده جشنواره در آن قرار دارند. خانه سینما با تبریک ثبت جشنواره جهانی فجر در فیاپف تاکید کرد که برای نخستین بار اعتباری جهانی شامل یک نهاد سینمایی ایرانی شده است، اعتباری که می تواند به جریان اقتصادی سینما و فیلم هایی که در آن شرکت می کنند هم کمک کند.

این ثبت از آنجا به توجه جدی برای گسترده تر شدن نیازمند است که بدانیم بسیاری از کشورهای اطرافمان علیرغم صرف منابع مالی فراوان هنوز نتوانسته اند به چنین جایگاهی دست یابند.

به همکاران ارجمندمان در جشنواره جهانی فیلم فجر تبریک عرض می کنیم و سپاس ویژه خود را به آقای محمدمهدی عسگرپور دبیر جشنواره و سایر عزیزانی که حامی این رویداد فرهنگی هنری هستند، تقدیم می کنیم.»