کد خبر : 2163
تاریخ انتشار : سه شنبه 28 دی 1400 - 12:27

جدول اکران فیلم های چهلمین دوره جشنواره فجر قرعه کشی شد

جدول اکران فیلم های چهلمین دوره جشنواره فجر قرعه کشی شد

  مراسم قرعه‌کشی جدول نمایش فیلم‌های حاضر در چهلمین جشنواره فیلم فجر برای سالن اصحاب رسانه، در موزه سینما برگزار شد. به گزارش سنترسینماپرس، عصر امروز سه شنبه ۲۸ دی ماه مراسم قرعه کشی جدول نمایش فیلم‌های حاضر در چهلمین جشنواره فیلم فجر که قرار است در محل نمایش فیلم‌ها برای اهالی رسانه روی پرده

 

مراسم قرعه‌کشی جدول نمایش فیلم‌های حاضر در چهلمین جشنواره فیلم فجر برای سالن اصحاب رسانه، در موزه سینما برگزار شد.

به گزارش سنترسینماپرس، عصر امروز سه شنبه ۲۸ دی ماه مراسم قرعه کشی جدول نمایش فیلم‌های حاضر در چهلمین جشنواره فیلم فجر که قرار است در محل نمایش فیلم‌ها برای اهالی رسانه روی پرده برود، در موزه سینما برگزار شد.

این برنامه که اجرای آن را پژمان بازغی برعهده داشت، در موزه سینما و با حضور صاحبان فیلم‌های چهلمین جشنواره فیلم فجر برگزار شد.

بازغی در ابتدای مراسم تاکید کرد تاخیر در برگزاری مراسم به دلیل تاخیر در حضور برخی از مهمانان بود. در این جشنواره کارگردانان مختلفی حضور دارند که می‌توان شاهد حضور جشنواره متفاوت باشیم.

عباس کریمی، در ادامه برنامه روی صحنه آمد و بعد از خواندن متنی درباره جشنواره فیلم و فجر و اشاره به شیوع کرونا و تاثیر آن در سینما از حاضران دعوت کرد تا با خواندن اسمشان برای شروع مراسم قرعه کشی روی صحنه بیایند.

عباس کریمی نام فیلم «ضد» را بیرون آورد که عوامل این فیلم در ترافیک بوده و سیمون سیمونیان از مدیران جشنواره قرعه مربوط به زمان اکران را مشخص کرد. به این ترتیب فیلم «ضد» در روز ۲۰ بهمن سانس اول در خانه جشنواره روی پرده خواهد رفت.

سارا بقایی نام فیلم «موقعیت مهدی» را بیرون آورد و حبیب والی‌نژاد تهیه‌کننده این فیلم تاریخ ۱۷ بهمن و سانس دوم را برای نمایش این فیلم بیرون کشید.

قرعه‌کشی جدول اکران خانه جشنواره/ «فجر ۴۰» با «بیرو» کلید می‌خورد

در ادامه مهدی احمدی نیز نام فیلم «شادروان» را از گوی درآورد و عباس نادران تهیه کننده این فیلم نیز قرعه نمایش در روز ۱۲ بهمن سانس دوم را بیرون کشید.

رضا پورزارعی با یادی از اشکان منصوری نام فیلم «نگهبان شب» را انتخاب کرد که قرعه اکران این فیلم برای روز ۱۷ بهمن در سانس اول از سبد بیرون آمد.

کیوان امجدیان هم نام فیلم «برف آخر» را بیرون کشید که با حضور حسن مصطفوی تهیه‌کننده این فیلم، زمان اکران آن در روز ۱۳ بهمن ماه در سانس اول انتخاب شد.

در ادامه فرامرز روشنایی نیز با یادی از روزنامه‌نگارانی که به دلیل کرونا فوت کرده‌اند، نام فیلم «هناس» را بیرون کشید که با قرعه انتخابی ثقفی نویسنده فیلمنامه این فیلم، تاریخ اکران آن برای روز ۱۶ بهمن در سانس دوم تعیین شد.

مصطفی وثوقی‌کیا نیز نام «بدون قرار قبلی» را بیرون کشید که با حضور محمود بابایی تهیه‌کننده این فیلم زمان اکران آن برای روز ۱۸ بهمن در سانس دوم تعیین شد.

در ادامه مراسم نوبت به فیلم «دسته دختران» رسید که با حضور نماینده عوامل این فیلم روز ۱۵ بهمن در سانس دوم، زمان اکران آن مشخص شد.

هادی مومنی در ادامه نام فیلم «لایه‌های دروغ» را بیرون کشید که با حضور رامین سهراب کارگردان این فیلم قرعه اکران آن به روز ۱۳ بهمن در سانس دوم افتاد.

فرانک آرتا هم نام فیلم «درب» را از سبد اسامی فیلم‌ها انتخاب کرد که رضا محقق تهیه‌کننده آن قرعه اکران در روز ۲۱ بهمن در سانس اول را برای آن بیرون کشید.

در ادامه مهیار جوادی فر نام فیلم «بی رو» را بیرون کشید که مرتضی علی عباس میرزایی کارگردان این فیلم قرعه اکران به روز ۱۱ بهمن در سانس اول افتاد تا این فیلم عنوان «فیلم افتتاحیه» جشنواره امسال را از آن خود کند.

در بخش بعد مصطفی پورکیانی نام فیلم «۲۸۸۸» را انتخاب کرد تا با حضور کیوان علی محمدی یکی از کارگردانان این فیلم، تاریخ اکران آن برای روز ۱۹ بهمن در سانس دوم تعیین شد.

آرش فهیم نام فیلم «خائن کشی» را بیرون کشید و علی اوجی تهیه‌کننده این فیلم قرعه مربوط به اکران را برای روز ۲۰ بهمن در سانس دوم انتخاب کرد.

در ادامه مراسم محمدصادق عابدینی نام فیلم «ماهان» را انتخاب کرد که با حضور علی شاه‌حاتمی تهیه‌کننده این فیلم، روز ۱۴ بهمن ماه در سانس دوم برای نمایش این فیلم تعیین شد. شاه‌حاتمی در این بخش از حمید لبخنده و بکتاش آبتین یاد کرد.

امیرحسین اشرفی نیز با یاد اشکان منصوری و علی منصوریان نام فیلم «علف زار» را از سبد اسامی فیلم‌ها انتخاب کرد که با حضور نماینده این فیلم روز ۱۲ بهمن در سانس اول برای نمایش این فیلم انتخاب شد.

مرتضی حسینی نام فیلم «مرد بازنده» را بیرون کشید که با حضور کامران حجازی تهیه‌کننده این فیلم روز ۱۱ بهمن در سانس دوم، برای اکران آن در خانه جشنواره تعیین شد.

میلاد نجفی هم نام فیلم «ملاقات خصوصی» را بیرون کشید که با حضور امید شمس کارگردان این فیلم روز ۱۴ بهمن ماه و سانس اول برای نمایش آن تعیین شد.

مهیار حسن‌پور نام فیلم «شهرک» را بیرون کشید که با حضور علی حضرتی کارگردان این فیلم تاریخ ۱۹ بهمن و سانس اول برای اکران آن تعیین شد.

ایزد مهرآفرین هم نام فیلم «نمور» را از سبد اسامی فیلم‌ها برگزید که با حضور یاسر جعفری تهیه‌کننده این فیلم تاریخ ۲۱ بهمن ماه و سانس دوم برای اکران آن مشخص شد.

رضا منتظری نام فیلم «شب طلایی» را انتخاب کرد که یوسف حاتمی‌کیا کارگردان فیلم قرعه اکران در روز ۱۶ بهمن ماه و سانس اول را برای این فیلم بیرون کشید.

مارال دوستی قرعه فیلم بعدی را به نام فیلم «بی رویا» بیرون کشید که با حضور آرین وزیر دفتری کارگردان این فیلم، تاریخ ۱۸ بهمن و سانس اول برای اکران آن تعیین شد.

محسن سرافراز نام «بی مادر» را به‌عنوان آخرین فیلم از سبد بیرون کشید که با حضور مرتضی فاطمی کارگردان این فیلم تاریخ ۱۵ بهمن و سانس اول برای نمایش آن تعیین شد.

در پایان این مراسم مسعود نقاش‌زاده دبیر جشنواره روی صحنه آمد و گفت: به همه سینماگران و روزنامه‌نگاران خسته نباشید می‌گویم. جشنواره فیلم فجر ضیافت سینمای ایران است. امیدوارم در این دوره از گردهمایی بزرگ سینمای ایران لذت ببریم. همه آثار ارسال شده به دبیرخانه جشنواره خوب بودند و ما باید از بین آنها آثاری را انتخاب کنیم.