کد خبر : 2667
تاریخ انتشار : پنجشنبه 30 تیر 1401 - 10:43

جزییات اختتامیه جشنواره فیلم شهر؛ پژمان بازغی و مژده خنجری مجری شدند/ مراسم به ۲ زبان اجرا می‌شود

جزییات اختتامیه جشنواره فیلم شهر؛ پژمان بازغی و مژده خنجری مجری شدند/ مراسم به ۲ زبان اجرا می‌شود

مراسم پایانی هشتمین جشنواره بین‌المللی فیلم شهر با اهدای جوایز در بخش‌های مختلف و با اجرای پژمان بازغی و مژده خنجری در تالار وحدت برگزار می‌شود. به گزارش سنترسینماپرس به نقل از ستاد خبری هشتمین جشنواره بین‌المللی فیلم شهر، اختتامیه هشتمین جشنواره بین‌المللی فیلم شهر، جمعه ۳۱ تیر ساعت ۱۷ با اهدای جوایز در بخش‌های

مراسم پایانی هشتمین جشنواره بین‌المللی فیلم شهر با اهدای جوایز در بخش‌های مختلف و با اجرای پژمان بازغی و مژده خنجری در تالار وحدت برگزار می‌شود.

به گزارش سنترسینماپرس به نقل از ستاد خبری هشتمین جشنواره بین‌المللی فیلم شهر، اختتامیه هشتمین جشنواره بین‌المللی فیلم شهر، جمعه ۳۱ تیر ساعت ۱۷ با اهدای جوایز در بخش‌های سینمایی و ویدئویی، پویانمایی، کوتاه و نیمه بلند داستانی، مستند و بین‌الملل و مراسم جنبی برگزار می‌شود.

در این مراسم که با ۲ زبان فارسی و انگلیسی توسط پژمان بازغی و مژده خنجری اجرا خواهد شد، نکوداشت مرحوم نادر طالب‌زاده و بزرگداشت فاطمه گودرزی و عبدالرضا اکبری از برنامه‌های مهم این مراسم است. همچنین در بخش نکوداشت از همسر شهید دکتر مهدی وریجی به پاس خدمت در روزگار کرونایی و سهیلا جوادی، همسر مرحوم علی سلیمانی بازیگر فقید تئاتر، سینما و تلویزیون و در بخش خدمات شهری، از امیرمسعود استادحسین به پاس خدمات فرهنگی، هنری، اجتماعی و خدمت رسانی به شهروندان تهرانی قدردانی می‌شود.

در این مراسم کنسرت (ارکستر سنتی) اقوام نواحی ایران به سرپرستی پیمان بزرگ‌نیا اجرا می‌شود و تولیدات گرافیکی و موشن مراسم بر عهده ابوذر حیدری و کارگردانی برنامه نیز بر عهده مژگان زرگر است.