کد خبر : 204
تاریخ انتشار : چهارشنبه 5 آذر 1399 - 18:54

جنیفر لوپز : گونه جدیدی از شیوه مادری را این روزها تمرین می کنم

جنیفر لوپز : گونه جدیدی از شیوه مادری را این روزها تمرین می کنم

  لوپز که دختری ۱۲ ساله و پسری ۱۲ ساله از همسر قبلی خود، مارک آنتونی، دارد، گفت: “واقعا عاشق این هستم که در خانه باشم و هر شب شام را کنار کودکانم در منزل صرف کنم، کاری که احتمالا در گذشته هرگز انجام نداده بودم. به گزارش  سنتر سینما پرس به نقل از ایندیپندنت، جنیفر

 

اخبار,اخبار فرهنگی,جنیفر لوپز
لوپز که دختری ۱۲ ساله و پسری ۱۲ ساله از همسر قبلی خود، مارک آنتونی، دارد، گفت: “واقعا عاشق این هستم که در خانه باشم و هر شب شام را کنار کودکانم در منزل صرف کنم، کاری که احتمالا در گذشته هرگز انجام نداده بودم.

به گزارش  سنتر سینما پرس به نقل از ایندیپندنت، جنیفر لوپز می‌گوید اجبار به قرنطینه در دوران شیوع ویروس کرونا باعث شده است که او روش مادری خود را تغییر دهد.

این خواننده، رقصنده و بازیگر، در مصاحبه اخیر خود با وال استریت ژورنال گفت که از قرنطینه چه چیزهایی آموخته است.

او توضیح داد که بعد از اجرای موسیقی در نیمه بازی ابرجام فوتبال امریکایی به همراه شکیرا در ماه فوریه، در فیلم‌برداری فصل جدید مسابقه تلویزیونی “جهان رقص” شرکت داشت، چرا که او از داوران این مسابقه است.

او افزود: “در روز آخر به میامی پرواز کردم و کل قرنطینه را آنجا ماندم.”

خانم لوپز که دختری ۱۲ ساله و پسری ۱۲ ساله از همسر قبلی خود، مارک آنتونی، دارد، گفت: “واقعا عاشق این هستم که در خانه باشم و هر شب شام را کنار کودکانم در منزل صرف کنم، کاری که احتمالا در گذشته هرگز انجام نداده بودم.”

او ادامه داد: “و فرزندانم هم به گونه‌ای نظر خود را به من ابراز کردند که مثلا از چه چیزهایی در زندگی‌مان خوشحال هستند و چه چیزهایی را دوست ندارند. این اتفاق واقعا چشمان مرا گشود و رابطه خود با کودکانم را بازبینی کردم تا ببینم چه چیزهایی کار می‌کند و چه اقداماتی بی‌تاثیر و ناکارآمد است.

خانم لوپز گفت نمی‌خواهد هیچ چیزی را در زندگی کودکانش “از دست بدهد” و اظهار داشت: “ما این زندگی عالی را برای آنها فراهم آورده‌ایم، ولی در همین حال آنها به حضور خود ما هم نیاز دارند. نیاز آنها به ما از نوعی دیگر است و به همین دلیل ما باید کمی کارهای خود را آهسته کنیم و بیشتر با کودکان‌مان ارتباط داشته باشیم.”

این هنرمند اکنون با الکس رودریگز، ستاره سابق لیگ اصلی بیسبال امریکا، نامزد است. این زوج به دلیل بیماری عالم‌گیر ویروس کرونا مجبور شدند مراسم ازدواج خود را به تعویق اندازند.