کد خبر : 431
تاریخ انتشار : چهارشنبه 19 آذر 1399 - 19:57

«جوکر ۲» ساخته می‌شود؟

«جوکر ۲» ساخته می‌شود؟

سنترسینماپرس: «جوکر» ساخته تاد فیلیپس سال گذشته از محبوب‌ترین فیلم‌های جهان بود و این اواخر اخباری مبنی بر احتمال ساخت قسمت دوم آن منتشر شد. به گزارش سنترسینماپرس، «جوکر» ساخته تاد فیلیپس با بازی واکین فینیکس، سال گذشته از محبوب‌ترین فیلم‌های سال بود و توانست فروش جهانی بیش از یک میلیارد دلار را به دست

سنترسینماپرس: «جوکر» ساخته تاد فیلیپس سال گذشته از محبوب‌ترین فیلم‌های جهان بود و این اواخر اخباری مبنی بر احتمال ساخت قسمت دوم آن منتشر شد.

به گزارش سنترسینماپرس، «جوکر» ساخته تاد فیلیپس با بازی واکین فینیکس، سال گذشته از محبوب‌ترین فیلم‌های سال بود و توانست فروش جهانی بیش از یک میلیارد دلار را به دست بیاورد.

واکین فینیکس سرانجام اسکار بهترین بازیگر مرد نقش نخست را برای تصویری که از آرتور فلیک ارائه داد، به دست آورد. پس از این موفقیت ها، اخباری مبنی بر احتمال ساخت قسمت دوم این فیلم سینمایی منتشر شد.

حالا، هالیوود ریپورتر در گزارشی جدید نوشته است، کمپانی برادران وارنر از ابتدا تمایلی به تهیه این پروژه نداشته است. حتی توبی امریش مدیر این کمپانی، بودجه فیلم را کاهش داده تا تاد فیلیپس از ساخت «جوکر» منصرف شود؛ اما وقتی تاد فیلیپس اصرار کرد، نیمی از فیلم را به کمپانی‌های دیگر فروختند. فیلیپس در نهایت، «جوکر» را ساخت و این فیلم به یک پدیده فرهنگی تبدیل و نامزد دریافت یازده جایزه اسکار شد و توانست بیش از یک میلیارد دلار در جهان بفروشد.

حا باید منتظر ماند و دید «جوکر ۲» ساخته می‌شود یا نه؟