کد خبر : 1776
تاریخ انتشار : جمعه 2 مهر 1400 - 16:31

حضور «بازیگوش‌ها» در جشنواره آلمانی

حضور «بازیگوش‌ها» در جشنواره آلمانی

فیلم سینمایی «بازیگوش‌ها» به کارگردانی نادره ترکمانی به بیست و ششمین دوره جشنواره فیلم‌های کودک و نوجوان شلینگل آلمان راه پیدا کرد. به گزارش سنترسینماپرس فیلم سینمایی «بازیگوش‌ها» به کارگردانی نادره ترکمانی و تهیه کنندگی مهدی اکبری در بیست و ششمین دوره جشنواره فیلم‌های کودک و نوجوان شلینگل آلمان راه پیدا کرد. «بازیگوش‌ها» در بخش مسابقه این جشنواره که از

حضور «بازیگوش‌ها» در جشنواره آلمانی

فیلم سینمایی «بازیگوش‌ها» به کارگردانی نادره ترکمانی به بیست و ششمین دوره جشنواره فیلم‌های کودک و نوجوان شلینگل آلمان راه پیدا کرد.

به گزارش سنترسینماپرس فیلم سینمایی «بازیگوش‌ها» به کارگردانی نادره ترکمانی و تهیه کنندگی مهدی اکبری در بیست و ششمین دوره جشنواره فیلم‌های کودک و نوجوان شلینگل آلمان راه پیدا کرد.

«بازیگوش‌ها» در بخش مسابقه این جشنواره که از ۹ الی ۱۶ اکتبر برابر با ۱۷ الی ۲۴ مهر برگزار می‌شود، به نمایش در خواهد آمد.

عوامل «بازیگوش‌ها» عبارتند از تهیه کننده: مهدی اکبری، کارگردان: نادره ترکمانی، نویسنده: یاسر خمسی، تصویربردار: عباس قاسم نژاد، تدوینگر: مرتضی کاظمی نیا، صدابردار: مسیح سراج، صداگذار: مهدی یکتا، مدیر تولید: ناصر مقدس، گریم: بهنام نوروزی، منشی صحنه: سمیه مظفری، دستیاران: مهرداد محتشمی و ناصر طاهریان، صحنه و لباس. فردین محمدتبار. زهره بهرامی، تدارکات. مصطفی محسن زاده، بازیگران: مهیار مجیب. نعیمه نظام دوست. مهران رجبی. ساناز سماواتی، امیررضا فرامرزی، پارسا شکوری، فراز محمد تبار، مرتضی ترنج، مهدی حسن زاده، فاطمه زهرا میرزازاده، مهدی سلیمی، محمود سلیمی، عباس ابوالحسنی، کاظم حسینی، تولید: راسخ فیلم

در خلاصه داستان این فیلم آمده است: «بچه‌های یک روستا در تعطیلی تابستان تصمیم می‌گیرند تا به تیم فوتبال خود سر و سامان دهند. برای فائق آمدن بر مشکلات و موانع، راهکارهای جالبی را در پیش می‌گیرند.»

پخش بین‌الملل فیلم بر عهده موسسه «هنر هفتم “با مدیریت علیرضا شاهرخی است.