کد خبر : 2315
تاریخ انتشار : دوشنبه 23 اسفند 1400 - 15:29

دبیر هشتمین جشنواره «فیلم شهر» منصوب شد

دبیر هشتمین جشنواره «فیلم شهر» منصوب شد

رئیس سازمان فرهنگی و هنری شهرداری تهران طی حکمی مجید اکبرشاهی مدیرعامل موسسه تصویر شهر را به‌عنوان دبیر هشتمین جشنواره فیلم شهر منصوب کرد. به گزارش سنترسینماپرس به نقل از ستاد خبری هشتمین جشنواره بین‌المللی فیلم شهر، حجت‌الاسلام و المسلمین میثم امرودی رئیس سازمان فرهنگی و هنری شهرداری تهران طی حکمی مجید اکبرشاهی مدیرعامل موسسه تصویر شهر را

رئیس سازمان فرهنگی و هنری شهرداری تهران طی حکمی مجید اکبرشاهی مدیرعامل موسسه تصویر شهر را به‌عنوان دبیر هشتمین جشنواره فیلم شهر منصوب کرد.

به گزارش سنترسینماپرس به نقل از ستاد خبری هشتمین جشنواره بین‌المللی فیلم شهر، حجت‌الاسلام و المسلمین میثم امرودی رئیس سازمان فرهنگی و هنری شهرداری تهران طی حکمی مجید اکبرشاهی مدیرعامل موسسه تصویر شهر را به عنوان دبیر هشتمین جشنواره فیلم شهر منصوب کرد.

متن این حکم به این شرح است:

«نظر به شایستگی، تعهد و شناخت جنابعالی در حوزه مدیریت فرهنگی و رسانه‌ای به موجب این حکم به عنوان دبیر «هشتمین جشنواره بین‌المللی فیلم شهر (تهران)» منصوب می‌شوید.

جشنواره بین‌المللی فیلم شهر (تهران) به عنوان مهم‌ترین رویداد سینمایی مدیریت شهری پس از برگزاری هفت دوره موفقیت‌آمیز و شناسایی و معرفی آثار و هنرمندان ممتاز، جا دارد تا در این دوره ضمن بازنگری و توسعه، هم در زمینه اجرا و هم در مأموریت‌های کلان شهری به یاری مدیریت شهری آمده و با برنامه‌ریزی، هدایت و جذب مشارکت و منابع به نفع هنرمندان و سینماگران تلاش نماید تا شروعی باشد برای تولید آثار فاخر با شعار «اشاعه حقوق و اخلاق شهروندی» با هدف تبدیل «کلان شهر تهران به الگویی برای جهان اسلام».

امید است با همکاری مجدانه اعضای محترم شورای سیاستگذاری و ترسیم نقشه راهی دقیق برای بهره بردن از تمام ظرفیت‌های موجود در کنار استقبال هنرمندان و هنردوستان در ایفای این مهم موفق و موید باشید.

میثم امرودی / رییس سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران»

مجید اکبرشاهی در کارنامه کاری خود مسئولیت‌های مختلف فرهنگی- رسانه‌ای از جمله: مدیریت گروه فیلم و سریال مرکز سیما فیلم، مدیریت گروه اجتماعی شبکه پنج سیما، مدیریت گروه مستند شبکه افق، مدیریت تولید موسسه تصویر شهر، معاونت تولید انجمن سینمای جوانان ایران و….. را برعهده داشته است و همچنین فعالیت‌های موثری در زمینه تولید آثار نمایشی و مستند در کشور و برخی از کشورهای همسایه را نیز دارد.

موسسه تصویر شهر- سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران، هشتمین جشنواره‌ی بین‌المللی فیلم شهر را با رویکرد ترویج سبک زندگی ایرانی و اسلامی با توجه به هویت دینی در تابستان سال ۱۴۰۱ در تهران برگزار می‌کند.