کد خبر : 2046
تاریخ انتشار : پنجشنبه 18 آذر 1400 - 18:23

دواین جانسون، ضد قهرمان جدید سینما

دواین جانسون، ضد قهرمان جدید سینما

دواین جانسون در فیلم بلک آدام نقش یک ضدقهرمان را بازی می کند. به گزارش سنترسینماپرس ، جدیدترین تصاویر از بلک آدام از دی سی که دواین جانسون بازیگر محبوب آمریکایی آن را به عنوان یک ضدقهرمان نقش آفرینی کرده است، پس از ماه‌ها تلاش برای ساخت این فیلم اولین تریلر آن، بزودی منتشر می‌شود.

دواین جانسون در فیلم بلک آدام نقش یک ضدقهرمان را بازی می کند.
تصویر دواین جانسون، ضد قهرمان جدید سینما

به گزارش سنترسینماپرس ، جدیدترین تصاویر از بلک آدام از دی سی که دواین جانسون بازیگر محبوب آمریکایی آن را به عنوان یک ضدقهرمان نقش آفرینی کرده است، پس از ماه‌ها تلاش برای ساخت این فیلم اولین تریلر آن، بزودی منتشر می‌شود. توتال فیلم تصاویر جدید بلک آدام را با حضور دواین جانسون روی جلد آخرین نسخه مجله منتشر کرده است.

بلک آدام یکی از قدرتمندترین و نمادین‌ترین شخصیت‌های دی سی کامیکس است. بلک آدام در ابتدا به عنوان دشمن سرسخت Shazam خدمت می‌کرد، اما تکرار‌های بعدی او را به عنوان یک ضدقهرمان معرفی کرده است. بلک آدام یا تث آدام، برده‌ای از شهر کهندق بود که توسط شازم جادوگر به عنوان قهرمان انتخاب شد. او که در آن زمان آدام توانا نام داشت، از قدرت خود برای گرفتن انتقام سوء استفاده و هفت گناه مرگبار را آزاد کرد. او به دلیل رفتار‌های خشونت آمیز خود به مدت ۵۰۰۰ سال زندانی و به آدم سیاه معروف شد.

فیلم آینده دی سی، سفر بلک آدام را شرح می‌دهد، زیرا او از قید و بند خود رها می‌شود و عدالت خود را ارائه می‌دهد. دواین جانسون یک دهه است که برای ایفای نقش بلک آدام مبارزات انتخاباتی را آغاز کرده است. اشتیاق جانسون به این شخصیت از پیشینه او الهام می‌گیرد. جانسون در مصاحبه خود با توتال فیلم می‌گوید:

“در حالی که بلک آدام راه ددپول یا لوگان را نمی‌رود، فیلم همچنان تمایلات خشونت آمیز شخصیت اصلی را در بر می‌گیرد. سازندگان فیلم قول داده اند بلک آدام مرز‌های رتبه بندی PG-۱۳ را پشت سر بگذارد. این فیلم در تابستان سال آینده در ۲۹ ژوئیه ۲۰۲۲ اکران می‌شود.”