کد خبر : 2094
تاریخ انتشار : شنبه 27 آذر 1400 - 4:44

رابرت دنیرو، با هفت فیلم، مهمان شبکه نمایش می‌شود

رابرت دنیرو، با هفت فیلم، مهمان شبکه نمایش می‌شود

رابرت دنیرو، از بزرگ‌ترین بازیگران تاریخ سینماست که دو جایزه اسکار برای فیلم‌های «پدر خوانده ۲» و «گاو خشمگین» دریافت کرده. شبکه نمایش برای هفته آینده (۲۷ آذر تا ۳ دی)، هفت فیلم این بازیگر را در جدول پخش خود قرار داده است. به گزارش سنترسینماپرس، شبکه نمایش، در هفته پیش‌رو (۲۷ آذر تا ۳

رابرت دنیرو، با هفت فیلم، مهمان شبکه نمایش می‌شود

رابرت دنیرو، از بزرگ‌ترین بازیگران تاریخ سینماست که دو جایزه اسکار برای فیلم‌های «پدر خوانده ۲» و «گاو خشمگین» دریافت کرده. شبکه نمایش برای هفته آینده (۲۷ آذر تا ۳ دی)، هفت فیلم این بازیگر را در جدول پخش خود قرار داده است.

به گزارش سنترسینماپرس، شبکه نمایش، در هفته پیش‌رو (۲۷ آذر تا ۳ دی)، قصد پخش منتخبی از آثار رابرت دنیرو، یکی از شاخص‌ترین بازیگران تاریخ سینما را دارد.

فیلم‌هایی که این شبکه در هفته پیش‌رو پخش خواهد کرد، به شرح زیر است:

ساعت ۱۳: فیلم و تله‌فیلم‌های ایرانی که شبکه نمایش از شنبه ۲۷ آذر تا ۳ دی، در این ساعت پخش خواهد کرد، عبارتند از «نشانی لاله‌ها»، «ساعت یک نیمه شب»، «آبی مثل آسمان»، «بلندترین شب سال»، «یکی مثل من»، «دلهره» و «جنجال بزرگ».

ساعت ۱۹: فیلم‌های منتخب خانوادگی، که بخش ثابت ساعت ۱۹ شبکه نمایش هستند، در هفته پیش رو، عبارتند از «روشنایی روز»، «مربی کارتر»، «ماه را قول بده»، «جومانجی: مرحله نهایی» ( در شب یلدا ) ، «هشدار» و «قلبی به اندازه یک شهر».

در این هفته، به دلیل طولانی بودن زمان فیلم «مرد ایرلندی» در بخش مرور آثار و آغاز پخش آن از ساعت ۱۹:۳۰، فیلمی در باکس پنجشنبه‌شب منتخب خانوادگی قرار نگرفته است.

ساعت ۲۱: رابرت دنیرو، از بزرگترین بازیگران تاریخ سینماست. او از جمله بازیگرانی است که بازیگری را در مکتب لی استراسبرگ فرا گرفته است. دریافت دو جایزه اسکار برای فیلم‌های «پدر خوانده ۲» و «گاو خشمگین» و ۶ نامزدی دیگر از جمله افتخارات اوست. دنیرو در اولین فیلم خود فرصت همکاری با برایان دی پالما از کارگردانان بزرگ سینما را داشت اما اولین همکاری او با مارتین اسکورسیزی در فیلم «خیابان‌های پایین شهر»، آغاز درخشش او در دنیای سینما بود. این همکاری با فیلم‌های «راننده تاکسی» و «گاو خشمگین» به اوج خود رسید و اخیرا با فیلم «مرد ایرلندی» جانی تازه گرفته است.

فیلم‌های منتخب این بازیگر که از ۲۷ آذر تا ۳ دی از شبکه نمایش پخش می‌شوند، شامل «مخمصه»، «این‌رو تحلیل کن»، «همه خوب هستند» ، «ملاقات با والدین»، «فرار نیمه شب»، «مرد ایرلندی» (از ساعت ۱۹:۳۰ ) و «استاد دروغ» هستند.

ساعت ۲۳: فیلم‌های این ساعتِ شبکه نمایش، شامل این فیلم‌هاست: «افسانه مرواریدهای ناگا»، « شاهکار هنری من» ، «قتل در قطار سریع‌السیر شرق»، «مرد عوضی»، «تکه‌های گمشده»، «مردی در آتش» و «پیمان فرار».

ساعت ۱ بامداد: منتخب فیلم‌های کلاسیک شبکه نمایش عبارتند از «نفس دوباره»، «روح خانم میور»، «داستان پلیس ۲»، «جنون»،«سربزنگاه»، «مردان» و «وارث».