کد خبر : 1923
تاریخ انتشار : پنجشنبه 6 آبان 1400 - 15:51

رقابت هدیه تهرانی، نیکی کریمی، الناز شاکردوست و پرویز پرستویی در پاییز

رقابت هدیه تهرانی، نیکی کریمی، الناز شاکردوست و پرویز پرستویی در پاییز

فیلم‌های «بی‌همه چیز»، «تی‌تی»، «آتابای»، «آپاچی»، «بندر بند» و ۵ فیلم دیگر در انتظار اکران در جلسه شورای صنفی نمایش مقرر شد تا آخر پاییز ۱۰ فیلم جدید سینمایی روی پرده سالن‌های سینما بروند. ۱۰ فیلمی که در میان‌شان نام فیلم‌های مطرحی که امید فراوانی به فروش بالایشان وجود دارد، نیز به چشم می‌خورد.  در

رقابت هدیه تهرانی، نیکی کریمی، الناز شاکردوست و پرویز پرستویی در پاییز
در جلسه شورای صنفی نمایش مقرر شد تا آخر پاییز ۱۰ فیلم جدید سینمایی روی پرده سالن‌های سینما بروند. ۱۰ فیلمی که در میان‌شان نام فیلم‌های مطرحی که امید فراوانی به فروش بالایشان وجود دارد، نیز به چشم می‌خورد.
 در جلسه اخیر شورای صنفی نمایش که با حضور اعضا در محل اتحادیه تهیه‌کنندگان سینمای ایران تشکیل شده؛ مقرر شده که ۱۰ فیلم جدید از جمله فیلم سینمایی «بی‌همه چیز» ساخته محسن قرایی‌مقدم به همراه ۹ فیلم جدید دیگر تا پایان فصل پاییز روانه پرده سینماها ‌شوند. در ادامه جلسه نیز ظاهرا از یک عمر تلاش غلامرضا فرجی در دوران عضویت او در شورای صنفی نمایش قدردانی شد.

 در جلسه اخیر شورای صنفی نمایش علاوه بر اعلام عناوین ۱۰ فیلم جدید آماده اکران، تاریخ دقیق آغاز اکران تک‌تک فیلم‌های جدید نیز به تفکیک مورد تاکید قرار گرفته است. بنابر این گزارش؛ فیلم سینمایی «تومان» ساخته مرتضی فرشباف از ۱۲ آبان ماه، فیلم سینمایی d«آپاچی» ساخته آرش معیریان از ۲۶ آبان ماه و البته «شهر گربه‌ها» ساخته سیدجواد هاشمی و «آتابای» ساخته نیکی کریمی نیز از سوم آذرماه روی پرده سینماها خواهند آمد.

رقابت «تومان» در بخش مسابقه اصلی فستیوال شب‌های سیاه تالین - خبرآنلاین

«تومان» ساخته مرتضی فرشباف


نگاهی به فیلم آتابای ساخته نیکی کریمی؛ خواب‌هایی که نمی‌بینیم | فیلیمو شات

«آتابای» ساخته نیکی کریمی

همچنین اعلام شده که روند اکران فیلم‌های جدید در آذر ماه نیز ادامه خواهد داشت.

بنا بر اخبار رسیده فیلم «ملاقات با جادوگر» به کارگردانی جمشید بهرامیان و «جوجه تیغی» ساخته مستانه مهاجر از ۱۰ آذرماه و «بندر بند» ساخته منیژه حکمت نیز از ۱۲ آذرماه اکران خواهند شد.

تدوین فیلم «جوجه تیغی» مستانه مهاجر به پایان رسید | Mohajer's Hedgehog

«جوجه تیغی» ساخته مستانه مهاجر 

رقابت «بندر بند» منیژه حکمت در کلکته - خبرآنلاین

«بندر بند» ساخته منیژه حکمت


ملاقات با جادوگر" آماده نمایش شد

ملاقات با جادوگر» به کارگردانی جمشید بهرامیان

روندی که در ادامه قرار است به فیلم‌های اسم و رسم‌دارتری مانند «بی‌همه چیز» و «تی‌تی» نیز برسد.

در حقیقت اعلام شده که فیلم «بی همه چیز» ساخته محسن قرایی از ۱۷ آذرماه، «تی‌تی» ساخته آیدا پناهنده از ۲۴ آذرماه و «عروس مردم» به کارگردانی مجید توکلی نیز از اول دی ماه روی پرده سینماها خواهند رفت.

نگاهی به فیلم «بی‌همه‌چیز» محسن قرایی | یک «اگر» جادویی | شهرآرانیوز

نگاهی به فیلم «بی‌ همه‌ چیز» ساخته محسن قرایی / تله عوام‌گرایی و درد قهرمان‌کشی – عصر فرهنگ

فیلم «بی همه چیز» ساخته محسن قرایی


فیلم سینمایی «تی تی» در راه توکیو۲۰۲۰ | شهرآرانیوز

نقد فیلم «تی‌ تی» / یک مصنوع تمام‌عیار

«تی‌تی» ساخته آیدا پناهنده

عروسی مردم» مجید توکلی متقاضی حضور در جشنواره‌ فیلم فجر - خبرآنلاین

«عروس مردم» به کارگردانی مجید توکلی

اعلام اسامی ۱۰ فیلم جدید اکران -تا آخر پاییز- البته در عین حال که با استقبال شماری از سینمادوستان مواجه شده که در فضای مجازی از آغاز یک فصل گرم اکران خبر داده‌اند، اما انتقاداتی نیز از بابت احتمال فیلم‌سوزی به وجود آورده است. آن هم در شرایطی که از آغاز کرونا به این‌سو کمتر فیلمی مورد استقبال قرار گرفته، بنابراین اکران فیلم‌هایی که شانس موفقیت زیادی دارند، آن‌هم در آستانه جشنواره فجر، می‌تواند با ریسک اقتصادی زیادی همراه باشد.دراین فیلم ها  هدیه تهرانی، نیکی کریمی، الناز شاکردوست پگاه آهنگرانی و پرویز پرستویی بازی و کارگردانی می کنند