کد خبر : 2107
تاریخ انتشار : شنبه 4 دی 1400 - 19:01

سعید روستایی قید حضور در فجر را زد/ادامه فیلمبرداری«برادران لیلا»

سعید روستایی قید حضور در فجر را زد/ادامه فیلمبرداری«برادران لیلا»

فیلم سینمایی «برادران لیلا» به کارگردانی سعید روستایی در چهلمین جشنواره فیلم فجر به نمایش درنمی‌آید. به گزارش سنترسینماپرس، در حالی که مردادماه امسال در خبری رسمی از سوی روابط عمومی فیلم سینمایی «برادران لیلا» به کارگردانی سعید روستایی اعلام شد فیلمبرداری این فیلم آغاز شده است، ضبط «برادران لیلا» همچنان ادامه دارد و این

فیلم سینمایی «برادران لیلا» به کارگردانی سعید روستایی در چهلمین جشنواره فیلم فجر به نمایش درنمی‌آید.

به گزارش سنترسینماپرس، در حالی که مردادماه امسال در خبری رسمی از سوی روابط عمومی فیلم سینمایی «برادران لیلا» به کارگردانی سعید روستایی اعلام شد فیلمبرداری این فیلم آغاز شده است، ضبط «برادران لیلا» همچنان ادامه دارد و این فیلم برای حضور در چهلمین جشنواره فیلم فجر آماده نخواهد شد.

گرچه سعید روستایی با دو فیلم قبلی خود با نام «ابد و یک روز» و «متری شیش و نیم» در جشنواره فیلم فجر حضور داشته و جوایز متعددی را هم کسب کرده است و پیش‌ از این فیلم سینمایی متری شیش و نیم در لیست هفت فیلم مطرح سال آکادمی افسانه زندگی سال سینمای ایران قرار گرفته بود. اما این کارگردان این بار قید حضور در فجر را زده است و «برادران لیلا» در چهلمین جشنواره فیلم فجر به نمایش درنمی‌آید.

فیلم سینمایی «برادران لیلا» تا به امروز در خیابان هاشمی تهران، خیابان رودکی و مناطقی از حوالی تهران فیلمبرداری شده اما کار گروه تولید این فیلم همچنان ادامه دارد.

در این فیلم بازیگرانی چون نوید محمدزاده، ترانه علیدوستی، سعید پورصمیمی، پیمان معادی، فرهاد اصلانی و… به ایفای نقش پرداخته‌اند.

مدیر فیلمبرداری «برادران لیلا» هومن بهمنش و مدیر صدابرداری آن رشید دانشمند است.

سعید روستایی و جواد نوروزبیگی به طور مشترک تهیه کنندگی این اثر را به عهده دارند.