به گزارش سنترسینماپرس به نقل از ورایتی، جدیدترین فیلم از مجموعه فیلم‌های ابرقهرمانی دی‌سی از ۱۸ آوریل از طریق پخش در شبکه اچ‌بی‌او مکس در دسترس مردم قرار می‌گیرد.

این فیلم پرستاره با حضور رابرت پتینسون در نقش ابرقهرمان اصلی، زویی کراویتس در نقش زن گربه‌ای و پل دانو در نقش رادلر ۴ مارس با اولین اکرانش در سینماها توانست ۱۳۴ میلیون دلار بلیت بفروشد و موفقیتی بیش از آنچه برادران وارنر انتظار داشت به دست بیاورد.

این فیلم که موفق‌ترین افتتاحیه یک فیلم در سال ۲۰۲۲ را تا به اینجا به خود اختصاص داده به کارگردانی مت ریوز ساخته شده و سال‌های اولیه زندگی بتمن را روایت می‌کند. او شروع به کشف فساد در شهر گاتهام کرده و در جست‌وجوی عدالت با ردیلر به طرز دیوانه‌واری مبارزه می‌کند. در این فیلم اندی سرکیس در نقش پیشخدمت بتمن بازی کرده و کالین فارل نیز در نقش شخصیت شرور مشهور فیلم‌های بتمن یعنی پنگوئن ظاهر شده است.

انتظار می‌رود این فیلم پس از اکران در سینماها با مخاطبان بیشتری در شبکه‌های آنلاین روبه‌رو شود زیرا زمان طولانی ۳ ساعته فیلم می‌تواند شمار افرادی را که می‌خواهند فیلم را ببینند در سینماها کاهش دهد.

استریم کردن سریع فیلم‌ها پس از اکران در سینماها بخشی از برنامه کمپانی برادران وارنر برای فروش بیشتر فیلم‌ها در دوران کروناست. این کمپانی ۴۵ روز پس از اکران در سینما، فیلم‌هایش را به شبکه آنلاین نمایش می‌برد.

شبکه اچی‌بی‌او مکس با هزینه ۹.۹۹ دلار مخاطبانش را برای یک ماه مشترک برنامه‌هایش می‌کند.

کمپانی برادران وارنر سال پیش با انتشار فهرستی اعلام کرد ۱۷ فیلم سال ۲۰۲۱ را هم‌زمان به صورت آنلاین در کنار اکران سینمایی پیش می‌برد. «ماتریکس»، «جوخه خودکشی» و «گودزیلا در برابر کونگ» از فیلم‌های این فهرست بودند. این شیوه نمایش با اندکی فاصله بین زمان اکران سینمایی و آنلاین برای امسال نیز ادامه یافته است.