کد خبر : 1222
تاریخ انتشار : پنجشنبه 10 تیر 1400 - 17:13

«عشق یا مرگ» و «ارغنون» در سومین دوره جایزه فراتر از زمان فرانسه

«عشق یا مرگ» و «ارغنون» در سومین دوره جایزه فراتر از زمان فرانسه

ایمان داوری با ۲ فیلمنامه «عشق یا مرگ» و «ارغنون»، جایزه «فراتر از زمان» فرانسه را دریافت کرد. به گزارش سنترسینماپرس به نقل از روابط عمومی، فیلمنامه‌های «عشق یا مرگ» و «ارغنون» به نویسندگی ایمان داوری در سومین دوره جایزه «فراتر از زمان» (Beyond time genre awards) فرانسه که بیشتر به ژانرهای علمی تخیلی، جنایی،

«عشق یا مرگ» و «ارغنون» در سومین دوره جایزه فراتر از زمان فرانسه

ایمان داوری با ۲ فیلمنامه «عشق یا مرگ» و «ارغنون»، جایزه «فراتر از زمان» فرانسه را دریافت کرد.

به گزارش سنترسینماپرس به نقل از روابط عمومی، فیلمنامه‌های «عشق یا مرگ» و «ارغنون» به نویسندگی ایمان داوری در سومین دوره جایزه «فراتر از زمان» (Beyond time genre awards) فرانسه که بیشتر به ژانرهای علمی تخیلی، جنایی، ترسناک و رومانتیک می‌پردازد، حضور پیدا کرد.

داوری که با فیلمنامه‌های خود در جشنواره‌های متعددی حضور داشته، با «ارغنون» کاندیدای بهترین فیلمنامه و با «عشق یا مرگ» موفق به کسب جایزه بهترین فیلمنامه از این رویداد بین‌المللی شد.

جایزه «فراتر از زمان» تحت نظر ciné ciné فرانسه و مورد تایید وبسایت Imdb.com است که سومین دوره آن بصورت آنلاین برگزار می‌شود.

ایمان داوری یکی از فیلمنامه‌نویسان و کارگردانان جوان و مستقل کشور است که تاکنون بیش از ده ها فیلمنامه کوتاه و بلند و همچنین فیلم‌های کوتاه او در جشنواره‌ها و رویدادهای بین‌المللی حائز دریافت جایزه و همچنین راهیابی به مراحل نهایی فستیوال‌ها شده است.