کد خبر : 2058
تاریخ انتشار : یکشنبه 21 آذر 1400 - 14:53

فراخوان انتخاب پایان‌نامه‌های برتر جشنواره پویانمایی منتشر شد

فراخوان انتخاب پایان‌نامه‌های برتر جشنواره پویانمایی منتشر شد

سنترسینماپرس– فراخوان چهارمین دوره انتخاب پایان‌نامه‌ برتر علمی با محوریت انیمیشن، از سوی دبیرخانه دوازدهمین جشنواره بین‌المللی پویانمایی تهران منتشر شد. به گزارش روابط عمومی کانون پرورشی، در این فراخوان از دانش‌آموختگان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری دعوت شده است که چکیده پایان‌نامه و رساله خود را برای بررسی و انتخاب در دو قالب word

پویانمایی

سنترسینماپرس– فراخوان چهارمین دوره انتخاب پایان‌نامه‌ برتر علمی با محوریت انیمیشن، از سوی دبیرخانه دوازدهمین جشنواره بین‌المللی پویانمایی تهران منتشر شد.

به گزارش روابط عمومی کانون پرورشی، در این فراخوان از دانش‌آموختگان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری دعوت شده است که چکیده پایان‌نامه و رساله خود را برای بررسی و انتخاب در دو قالب word و pdf از طریق ایمیل به دفتر جشنواره ارسال کنند.
بر اساس این خبر، در فراخوان پایان‌نامه برتر تأکید شده است که چکیده آثار منتخب در کتاب جشنواره به چاپ می‌رسد و منتخبان برای ارایه پوستر پایان‌نامه خود به جشنواره دعوت و برای پوسترهای علمی راه‌یافته نیز گواهی ارایه، صادر می‌شود.
همچنین پایان‌نامه یا رساله‌هایی که امتیاز لازم را کسب کنند فرصت ارایه در پنل علمی را خواهند داشت و بر اساس قوانین جشنواره و دانشگاه ذیربط به صورت کتاب چاپ خواهد شد.
بر همین اساس، داشتن نمره بالای ۱۸ برای پایان‌نامه یا رساله، تاکید اصلی محتوای آن بر انیمیشن، دارای فایده و تأثیر از لحاظ نوآوری، دارای محتوا و کارایی برای انیمیشن ایران، حاوی نتایج پژوهش و واژگان کلیدی، ثبت و تایید در سامانه پارسای ایران‌داک، داشتن تاریخ دفاع از اول شهریور ۱۳۹۷ تا ۳۰ آذر ۱۳۹۹ و شرکت نکردن در دوره‌های قبل جشنواره، از جمله شرایط شرکت در این دوره است.
علاقه‌مندان تا ۲۲ دی ۱۴۰۰ فرصت دارند چکیده آثار خود را به پست الکترونیک با نشانی info۱۵@tehran-animafestival.ir ارسال کنند.
دوازدهمین جشنواره بین‌المللی پویانمایی تهران از ۱۵ تا ۱۹ اسفند ۱۴۰۰ در مرکز آفرینش‌های فرهنگی هنری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان واقع در خیابان حجاب تهران برگزار می‌شود.