کد خبر : 576
تاریخ انتشار : دوشنبه 1 دی 1399 - 15:53

فیلمبرداری فیلم کوتاه «رزا» به پایان رسید

فیلمبرداری فیلم کوتاه «رزا» به پایان رسید

  فیلم کوتاه «رزا» در آذرماه فیلمبرداری شد و این روزها مراحل تدوین را سپری می‌کند. به گزارش سنترسینماپرس به نقل از روابط عمومی فیلم، فیلمبرداری فیلم کوتاه «رزا» به کارگردانی علی موذن جامی در آذرماه انجام شد و به پایان فیلمبرداری رسید. فیلمنامه فیلم کوتاه «رزا» به نویسندگی داوود شرافتیان هنرمند حوزه کودک به

 

فیلمبرداری فیلم کوتاه «رزا» به پایان رسید

فیلم کوتاه «رزا» در آذرماه فیلمبرداری شد و این روزها مراحل تدوین را سپری می‌کند.

به گزارش سنترسینماپرس به نقل از روابط عمومی فیلم، فیلمبرداری فیلم کوتاه «رزا» به کارگردانی علی موذن جامی در آذرماه انجام شد و به پایان فیلمبرداری رسید.

فیلمنامه فیلم کوتاه «رزا» به نویسندگی داوود شرافتیان هنرمند حوزه کودک به نگارش درآمده است.

علی موذن جامی تهیه‌کنندگی و کارگردانی این فیلم کوتاه را برعهده دارد که با پایان فیلمبرداری، این روزها در مرحله تدوین قرار گرفته است.

این فیلم کوتاه در فضایی ملودرام و در حدود ۲۰ دقیقه ساخته شده است و داود شرافتیان نویسنده و مشاور پروژه است.

در خلاصه داستان این فیلم کوتاه آمده است: پدر رزا به ۲۰ سال پیش بازگشته است زمانیکه یک گل رز همسرش را از او گرفت…

عوامل این فیلم کوتاه عبارتند از؛ مدیر فیلمبرداری: محسن کالجی، دستیار یک و برنامه‌ریز: هلن مرسلی، دستیار دوم کارگردان: محمد صادقی پری، منشی صحنه: الهام اصغری، صدا بردار: اکبر یعقوبی، طراح صحنه و لباس: سما مرسلی. نورپردازی: افشین رازی، طراح گریم ارغوان اردوئی، صدابردار: حبیب محمدی، مدیر تولید: سیامک اسفندیاری.

آزاده بهرامی، علی موذن جامی، رامین اقبال اسکویی، سمانه صدیقی، زهرا مهرجو و ساینا رویس زاده هنرمند کودک، بازیگران این فیلم هستند.

کد خبر ۵۱۰۱۳۷۸