کد خبر : 836
تاریخ انتشار : چهارشنبه 29 بهمن 1399 - 6:11

فیلم مستند «بانو» به نخستین جشنواره بین المللی فیلم‌های مستند روسیه راه یافت

فیلم مستند «بانو» به نخستین جشنواره بین المللی فیلم‌های مستند روسیه راه یافت

به گزارش سنترسینماپرس به نقل از روابط عمومی پروژه، فیلم مستند «بانو» به کارگردانی محمد حبیبی منصور به نخستین جشنواره بین المللی فیلم‌های مستند روسیه با عنوان «اینترداک» راه یافت. «بانو» کاری از مدرسه سینمایی عمار به کارگردانی محمد حبیبی منصور در سال ۹۷ تولید شد و روایتگر زندگی پرفراز و نشیب عصمت احمدیان، مادر

نمایش «بانو» در جشنواره مسکو

به گزارش سنترسینماپرس به نقل از روابط عمومی پروژه، فیلم مستند «بانو» به کارگردانی محمد حبیبی منصور به نخستین جشنواره بین المللی فیلم‌های مستند روسیه با عنوان «اینترداک» راه یافت.

«بانو» کاری از مدرسه سینمایی عمار به کارگردانی محمد حبیبی منصور در سال ۹۷ تولید شد و روایتگر زندگی پرفراز و نشیب عصمت احمدیان، مادر شهیدان ابراهیم و اسماعیل فرجوانی است.

عصمت احمدیان، پس از جنگ به صورت جدی وارد فعالیت‌های اقتصادی و اجتماعی می‌شود، به طوری که او امروز یکی از بانوان تأثیرگذار و الگو در اهواز است.

«بانو» حاصل ۲ سال همراهی گروه فیلمساز با مادر شهیدان فرجوانی است و تصویری واقعی از زندگی یک زن موفق را نشان می‌دهد.

جشنواره بین المللی فیلم‌های مستند روسیه «اینترداک» ۲۷ و ۲۸ فوریه سال جاری برابر با ۹ و ۱۰ اسفند در مسکو برگزار می‌شود و به گفته مسئولان آن فیلم‌های منتخب این جشنواره علاوه بر مسکو در ۵۰ شهر در روسیه و جهان اکران خواهد شد.