کد خبر : 952
تاریخ انتشار : شنبه 16 اسفند 1399 - 19:13

مدیر تولید مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی منصوب شد

مدیر تولید مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی منصوب شد

شهنام صفاجو مدیر تولید مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی شد. به گزارش سنترسینماپرس به نقل از روابط عمومی مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی، طی حکمی از سوی محمد حمیدی مقدم مدیرعامل مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی، شهنام صفاجو به عنوان مدیر تولید این مرکز منصوب و مشغول به کار شد. وی پس

مدیر تولید مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی منصوب شد

شهنام صفاجو مدیر تولید مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی شد.

به گزارش سنترسینماپرس به نقل از روابط عمومی مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی، طی حکمی از سوی محمد حمیدی مقدم مدیرعامل مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی، شهنام صفاجو به عنوان مدیر تولید این مرکز منصوب و مشغول به کار شد.

وی پس از ۲۰ سال مدیریت روابط عمومی این مرکز، به سمت مدیریت تولید این مجموعه منصوب شد.

در حکم مدیرعامل مرکز گسترش آمده است: «جناب آقای شهنام صفاجو، با احترام؛ نظر به سوابق و تجربیات حرفه‌ای‌تان، شما را به سمت مدیر تولید مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی منصوب می‌نمایم. در این جایگاه انتظار می‌رود ضمن پشتیبانی از تولیدات جاری مرکز با هماهنگی معاونت‌های مربوطه و در تعامل خلاق و همراهی با کارگردانان و تهیه‌کنندگان و شتاب‌دهی پروژه‌های در حال تولید و نظارت بر روند اجرایی تولیدات مرکز، این نهاد فرهنگی را در برداشتن گام‌های بلند پیش‌رو همراهی نمایید.

ضمناً از تلاش‌های مسئولانه و دلسوزانه شما در دوران تصدی مدیریت روابط عمومی مرکز تشکر و قدردانی می‌شود و برایتان در جایگاه جدید آرزوی موفقیت و سربلندی می‌نمایم.»

شهنام صفاجو متولد سال ۱۳۴۸ تهران، فارغ‌التحصیل کارشناسی ارشد روابط بین‌الملل در سال ۱۳۷۴ با گرایش دیپلماسی خاورمیانه‌ای فرانسه، دانش‌آموخته اولین مدرسه کارگاهی فیلمنامه‌نویسی سوره (حوزه هنری) زیر نظر مهدی سجاده‌چی و فارغ‌التحصیل رشته‌ی فیلمسازی از انجمن سینمای جوانان ایران است.

وی به‌عنوان نویسنده و روزنامه‌نگار، همکاری با مطبوعات کشور را از اوایل دهه ۷۰ آغاز کرد و بعدها مدیر مسئول یک مجله تخصصی شد.

صفاجو از ۱۸ آبان ۱۳۸۰ تا ۱۶ اسفند ۱۳۹۹ به مدت ۲۰ سال مدیر روابط عمومی مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی بود، ضمن اینکه در فاصله سال‌های ۸۲ تا ۸۵ نیز به عنوان سرپرست روابط عمومی انجمن سینمای جوانان ایران فعالیت داشت.

او طی بیست سال اخیر، مدیریت روابط عمومی و اطلاع‌رسانی ۱۹ جشنواره و همایش سینمایی کشور را برعهده داشته که جشنواره فیلم‌های مستند میراث فرهنگی «یادگار» (۱۳۸۱ تا ۱۳۸۴)، جشنواره عکس، فیلم و موسیقی فرهنگ ایران‌زمین (۱۳۸۳)، جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران (۱۳۸۲ تا ۱۳۸۴)، جشنواره فیلم فرهنگ و صنعت (۱۳۸۳)، چشم‌انداز سینمای مستند فرانسه (۱۳۸۱)، همایش ملی انیمیشن ایران (۱۳۸۷/ ۱۳۹۴) و جشنواره بین‌المللی فیلم مستند ایران «سینماحقیقت» از دوره اول در سال ۱۳۸۶ تا دوره چهاردهم ۱۳۹۹ از اهم این رویدادها بودند.

شهنام صفاجو در عرصه مدیریت تولید هم طی ۲ دهه اخیر، با چندین پروژه همکاری کرده است.