کد خبر : 881
تاریخ انتشار : چهارشنبه 6 اسفند 1399 - 17:02

مصطفی حسینی: تمامی مطالبات تهیه‌کنندگان از «بهمن سبز» تسویه شد

مصطفی حسینی: تمامی مطالبات تهیه‌کنندگان از «بهمن سبز» تسویه شد

۶ سیدمصطفی حسینی مدیرعامل «بهمن سبز» از پرداخت تمامی مطالبات صاحبان آثار از این دفتر پخش خبر داد. به گزارش سنترسینماپرس به نقل از روابط عمومی «بهمن سبز»، سیدمصطفی حسینی مدیرعامل موسسه «بهمن سبز» درباره وضعیت پرداخت مطالبات تهیه کنندگان از دفاتر پخش در سال گذشته عنوان کرد: سرانجام روز گذشته با تلاش‌ها و مساعدت‌های صورت گرفته

۶
تمامی مطالبات تهیه‌کنندگان از «بهمن سبز» تسویه شد

سیدمصطفی حسینی مدیرعامل «بهمن سبز» از پرداخت تمامی مطالبات صاحبان آثار از این دفتر پخش خبر داد.

به گزارش سنترسینماپرس به نقل از روابط عمومی «بهمن سبز»، سیدمصطفی حسینی مدیرعامل موسسه «بهمن سبز» درباره وضعیت پرداخت مطالبات تهیه کنندگان از دفاتر پخش در سال گذشته عنوان کرد: سرانجام روز گذشته با تلاش‌ها و مساعدت‌های صورت گرفته توسط سازمان سینمایی و مسئولان امر، وام مورد نظر به پخش بهمن سبز تخصیص یافت.

وی ادامه داد: پس از دریافت مطالبات، بلافاصله صبح امروز چهارشنبه ۶ اسفند ماه مطالبات تمامی تهیه‌کنندگان و صاحبان آثار به آنها پرداخت شد.

حسینی اضافه کرد: خرسندیم که همزمان با ولادت حضرت علی (ع) این مطالبات پرداخت شد و لازم است از حسین انتظامی و محمدرضا فرجی از مدیران ارشد سازمان سینمایی و همچنین از صاحبان آثار که در شرایط سخت سینمایی امسال صبوری و همراهی خود را نشان دادند، تشکر کنم.

مدیرعامل «بهمن سبز» در پایان بیان کرد: امیدوارم در ادامه این مسیر، با احیا و رونق مجدد سینماها بتوان سینمای ایران را به شرایط سابق بازگرداند و میزبان مخاطبان بود.