کد خبر : 1965
تاریخ انتشار : شنبه 22 آبان 1400 - 18:18

نمایش «تجربه» عباس کیارستمی در خانه هنرمندان

نمایش «تجربه» عباس کیارستمی در خانه هنرمندان

فیلم سینمایی «تجربه» به کارگردانی عباس کیارستمی در «سینماتک» خانه هنرمندان ایران به نمایش درمی‌آید. به گزارش سنترسینماپرس به نقل از روابط عمومی خانه هنرمندان ایران، فیلم سینمایی «تجربه» به کارگردانی عباس کیارستمی در «سینماتک» خانه هنرمندان ایران به نمایش در می‌آید. در این برنامه امیر نادری نیز درباره این فیلم صحبت خواهد کرد. «تجربه» به

نمایش «تجربه» عباس کیارستمی در خانه هنرمندان

فیلم سینمایی «تجربه» به کارگردانی عباس کیارستمی در «سینماتک» خانه هنرمندان ایران به نمایش درمی‌آید.

به گزارش سنترسینماپرس به نقل از روابط عمومی خانه هنرمندان ایران، فیلم سینمایی «تجربه» به کارگردانی عباس کیارستمی در «سینماتک» خانه هنرمندان ایران به نمایش در می‌آید.

در این برنامه امیر نادری نیز درباره این فیلم صحبت خواهد کرد. «تجربه» به کارگردانی عباس کیارستمی و نویسندگی امیر نادری محصول سال ۱۳۵۱ است.

در خلاصه این فیلم آمده است: ممد، نوجوان یتیمی است که پیک یک استودیو عکاسی است و شب‌ها هم در همان‌جا می‌خوابد. او نسبت به دختری از یک طبقه اجتماعی ثروتمندتر، عشقی افلاطونی پیدا می‌کند. یک روز که فکر می‌کند دختر به او لبخند زده، تصمیم می‌گیرد به خانه دختر برود و شغلی به عنوان خدمتکار درخواست کند تا به دختر نزدیک‌تر شود، اما … .

فیلم سینمایی «تجربه» دوشنبه ۲۴ آبان ساعت ۱۸ با رعایت پروتکل‌های بهداشتی در «سینماتک» خانه هنرمندان ایران به نمایش درمی‌آید.