کد خبر : 396
تاریخ انتشار : دوشنبه 17 آذر 1399 - 6:33

هادی حجازی‌فر به دلیل مشغولیت در تولید سریال شهید باکری از حضور در پروژه زیرخاکی باز ماند

هادی حجازی‌فر به دلیل مشغولیت در تولید سریال شهید باکری از حضور در پروژه زیرخاکی باز ماند

  هادی حجازی‌فر که در فصل اول «زیرخاکی» با ۲ نقش حضور داشت به دلیل مشغولیت در تولید سریال شهید باکری در فصل جدید آن بازی ندارد. به گزارش سنترسینماپرس رضا نصیری نیا تهیه کننده سریال «زیرخاکی» با اشاره به نبود هادی حجازی فر در لیست بازیگران این سریال که روز گذشته منتشر شد، بیان

 

هادی حجازی‌فر در «زیرخاکی۲» حضور ندارد/ کسی جایگزین نمی‌شود

هادی حجازی‌فر که در فصل اول «زیرخاکی» با ۲ نقش حضور داشت به دلیل مشغولیت در تولید سریال شهید باکری در فصل جدید آن بازی ندارد.

به گزارش سنترسینماپرس رضا نصیری نیا تهیه کننده سریال «زیرخاکی» با اشاره به نبود هادی حجازی فر در لیست بازیگران این سریال که روز گذشته منتشر شد، بیان کرد: هادی حجازی‌فر از دوستان باارزش من است و خیلی دوست داشتم در سریال «زیرخاکی» در خدمت او می‌بودم ولی او این روزها مشغول تولید سریال شهید باکری است.

وی ادامه داد: حجازی‌فر در سریالی که قرار است تولید کند هم بازیگر است و علاوه بر آن نویسندگی و کارگردانی سریال را هم برعهده دارد. از طرفی هم قرار بود ما این دو سریال را یعنی «زیرخاکی» و «شهید باکری» را در یک زمان آغاز کنیم و اگر او به پروژه «زیرخاکی» می‌پیوست سریال خودش تحت‌الشعاع قرار می‌گرفت.

تهیه کننده «زیرخاکی» اظهار کرد: بنابراین جلساتی گذاشتیم و مقرر شد فعلاً در فصل دوم جای این شخصیت خالی باشد تا ببینیم بعد از این پروژه چگونه پیش خواهد رفت.

فصل اول «زیرخاکی» ماه رمضان امسال از شبکه یک پخش شد و پژمان جمشیدی، ژاله صامتی و هادی حجازی‌فر از بازیگران اصلی آن بودند. حجازی فر در این سریال دو شخصیت را هم بازی می‌کرد. او این روزها درگیر تولید سریال شهید باکری است که پروژه‌ای در رده تولیدات الف در هفت قسمت است.

فصل دوم سریال «زیرخاکی» نیز به کارگردانی جلیل سامان و تهیه کنندگی رضا نصیری نیا به زودی کلید خواهد خورد.

پژمان جمشیدی، ژاله صامتی، نادر فلاح، امید روحانی و اصغر نقی زاده بازیگران اصلی و رایان سرلک بازیگر خردسال این مجموعه تولید سیما فیلم هستند و بازیگران جدید هم به پروژه می‌پیوندند.