کد خبر : 2414
تاریخ انتشار : جمعه 2 اردیبهشت 1401 - 6:48

پیگیری عضویت اعضای انجمن منتقدان سینما در صندوق اعتباری هنر

پیگیری عضویت اعضای انجمن منتقدان سینما در صندوق اعتباری هنر

رییس انجمن منتقدان و نویسندگان آثار سینمایی ایران در دیدار با مدیرعامل و دبیر کارگروه عضویت صندوق اعتباری هنر پیگیر عضویت اعضای این انجمن در صندوق اعتباری هنر شد. به گزارش سنترسینماپرس به نقل از روابط عمومی انجمن منتقدان و نویسندگان آثار سینمایی ایران، جعفر گودرزی رییس انجمن منتقدان و نویسندگان آثار سینمایی ایران با

رییس انجمن منتقدان و نویسندگان آثار سینمایی ایران در دیدار با مدیرعامل و دبیر کارگروه عضویت صندوق اعتباری هنر پیگیر عضویت اعضای این انجمن در صندوق اعتباری هنر شد.

به گزارش سنترسینماپرس به نقل از روابط عمومی انجمن منتقدان و نویسندگان آثار سینمایی ایران، جعفر گودرزی رییس انجمن منتقدان و نویسندگان آثار سینمایی ایران با مجید پوراحمدی مدیرعامل صندوق اعتباری هنر و مسلم کریمی معاون اعضای این صندوق دیدار کرد.

تعیین تکلیف عضویت اعضای انجمن منتقدان و نویسندگان آثار سینمایی ایران در صندوق که پیامک خانه سینما برای‌شان آمده بود به ویژه درباره بیمه تامین اجتماعی، پیگیری پرداخت نشدن کمک هزینه عید تعدادی از اعضای این انجمن از جمله موارد مطروحه در جلسه بود.

از نکات قابل توجهی که از سوی رییس انجمن مطرح شد این بود که مرجعیت انجمن منتقدان به عنوان معرف صلاحیت اعضا نزد صندوق (به جای معاونت مطبوعاتی ارشاد) به رسمیت شناخته شود.

تخصیص اعتبار مالی برای وام بلاعوض ضروری به اعضایی که مشکلات خاصی دارند، از دیگر موارد مطرح شده در این جلسه بود.

پیمان شوقی بازرس انجمن منتقدان و نویسندگان آثار سینمایی ایران هم در این جلسه رییس انجمن را همراهی کرد.