کد خبر : 1733
تاریخ انتشار : چهارشنبه 24 شهریور 1400 - 16:44

«کل فاطمه» به سه جشنواره خارجی می‌رود

«کل فاطمه» به سه جشنواره خارجی می‌رود

  مستند «کل فاطمه» ساخته مهدی زمانپور کیاسری به سه جشنواره خارجی راه پیدا کرد. به گزارش سنترسینماپرس مستند «کل فاطمه» ساخته مهدی زمانپور کیاسری و تهیه کنندگی سمیه زراعت کار و مهدی زمانپور کیاسری به سه جشنواره خارجی راه پیدا کرد. این مستند در بیست و چهارمین دوره جشنواره ملاقات‌های بین المللی مستندهای مونترال

 

«کل فاطمه» به سه جشنواره خارجی می‌رود

مستند «کل فاطمه» ساخته مهدی زمانپور کیاسری به سه جشنواره خارجی راه پیدا کرد.

به گزارش سنترسینماپرس مستند «کل فاطمه» ساخته مهدی زمانپور کیاسری و تهیه کنندگی سمیه زراعت کار و مهدی زمانپور کیاسری به سه جشنواره خارجی راه پیدا کرد.

این مستند در بیست و چهارمین دوره جشنواره ملاقات‌های بین المللی مستندهای مونترال کانادا که از تاریخ ١٠ تا ٢٠ نوامبر ٢٠٢١ برابر با ۱۹ تا ۲۹ آبان ماه برگزار می‌شود، به نمایش در می‌آید.

«کل فاطمه» در ادامه در جشنواره فیلم‌های ایرانی پاریس به نمایش گذاشته می‌شود که از ۴ تا ۶ فوریه ٢٠٢٢ برابر با ۱۵ تا ۱۷ بهمن برگزار می‌شود.

فستیوال بین المللی جانگ نئونگ از دیگر جشنواره‌هایی است که این مستند در آن به رقابت می‌پردازد. این جشنواره ٢٢ تا ٣١ اکتبر ٢٠٢١ برابر با ۲۹ مهر تا ۹ آبان ماه برگزار می‌شود.

مستند «کل فاطمه» زندگی زن روستایی ناشنوایی را محور قرار می‌دهد که یک تنه به حمایت از فرزندانش می‌پردازد.

عوامل این مستند عبارتند از کارگردان: مهدی زمانپور کیاسری، تهیه کننده: سمیه زراعت کار و مهدی زمانپور کیاسری، تصویربردار: داوود رحمانی، تدوین: مهدی حسینی وند، صدابردار: پیام میرتبریزیان، صداگذار: آرش قاسمی، مدیر تولید: تیمور نوربخش، پخش فیلم: الهه نوبخت(Eli Image).