کد خبر : 3264
تاریخ انتشار : پنجشنبه 20 بهمن 1401 - 9:27

کُتی که بر تن جواد عزتی نشست + تصویر

کُتی که بر تن جواد عزتی نشست + تصویر

پوستر جدید فیلم «کت چرمی» پرمخاطب‌ترین فیلم فجر رونمایی شد. به گزارش سنترسینماپرس؛ کارنامه جواد عزتی در سینمای ایران نشان می‌دهد این بازیگر در کنار ایفای نقش‌های کمدی، توانسته در قامت یک قهرمان جدی و متفاوت، مهارت خود را به رخ بکشد. عزتی که بارها به گفته منتقدان شایسته دریافت سیمرغ بود اما نادیده گرفته

پوستر جدید فیلم «کت چرمی» پرمخاطب‌ترین فیلم فجر رونمایی شد.

به گزارش سنترسینماپرس؛ کارنامه جواد عزتی در سینمای ایران نشان می‌دهد این بازیگر در کنار ایفای نقش‌های کمدی، توانسته در قامت یک قهرمان جدی و متفاوت، مهارت خود را به رخ بکشد.

عزتی که بارها به گفته منتقدان شایسته دریافت سیمرغ بود اما نادیده گرفته شد؛ این‌بار هم با فیلم «کُت‌چرمی» در جشنواره فجر حضور دارد.

پوستر جدید کت چرمی

این بازیگر در این فیلم، ایفاگر نقش عیسی فرهمند، یک کارمند سازمان بهزیستی است که در حین بررسی تخلفات مالی یکی از مراکز، متوجه یک باند فساد اقتصادی و ترانزیت مواد مخدر توسط دختران بدسرپرست می‌شود. عزتی این بار نیز در نقشی آشنا و محوری، در پی شناسایی سرکردهٔ باند، کتِ عدالتخواهی بر تن می‌کند و وارد مسیری سخت می‌شود…

«کت‌چرمی» علیرغم حذف بخش آرای مردمی، تا امروز پرمخاطب‌ترین فیلم جشنواره چهل‌ویکم بوده است. فیلمی که اگر سیمرغ مردمی وجود داشت، یکی از شانس‌های جدی این بخش جشنواره محسوب می‌شد.

این فیلم به تهیه‌کنندگی کامران حجازی، نخستین اثر بلند سینمایی حسین میرزامحمدی است که نمایش آن در سینمای رسانه‌ جشنواره، با استقبال اهالی رسانه و منتقدان مواجه شد.

کت چرمی از محصولات بنیاد سینمایی فارابی است که به عنوان فیلم اولی‌ در جشنواره حضور دارد.

طراح پوستر: محمد موحدنیا

برچسب ها : ،